Ofis / İş Yeri Taşıma

Ofis / İş Yeri Taşıma

Geniş ekibimiz ile her çeşit ofis nakliyat ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz karşılıyoruz Yetkilimiz tarafından ilk olarak ofis adresiniz ziyaret ediliyor. Keşif sonucunda gereken olan hizmetlerimiz sıralanıp bir sözleşme tarafımızca hazırlanmaktadır. Ofis nakliyesinde en önemli şey paketlenen ürünlerin üstüne hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisinin doğru bir biçimde etiketlenmesidir. Böylelikle yeni adrese geçildiğinde araçtan inen eşyalar karışmayacak biçimde ekibimiz tarafından yerli yerine konulacaktır. Paketleme sırasında firma yetkililerimiz işin en başında paketleyen ekibi bizzat yönlendirmektedir.

Aynı biçim de paketlemeyi yaptıran şirketten da yetkili kişilerin eşyanın başında bulunması durumda problemsiz bir taşınma gerçekleştirmiş oluyoruz.

Bütün masa, sandalye, bilgisayarlarınız için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca temin edilmektedir. Ofis nakliyesinde kullanılan gereken olabilecek malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir Paketleme ve taşıma bütünüyle profesyonel kadrolu ISG raporlu elamanlarla yapılmaktadır. İş güvenliği için istenilen evraklar firmamız tarafından sağlanmaktadır