Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat

TEKİNEL NAKLİYAT olarak Şehirler arası Nakliyat hizmeti ile bulunduğunuz şehirden farklı bir ile eşyalarınızın taşımacılık işlemlerini bizim tarafından gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı en uzak mesafelere kadar özel ambalajlarla ve paketlenerek kırılmalarını önleyecek biçim de güvenle nakletmektedir.

Eşyalarınızın boyutları esas alınarak araçlarımızdan sizler için uygun olanı araç tahsis edilir. Eşyalarınız sizler için verilmiş nakliyat gününde özel ambalajlarla paketlenerek gelebilecek bütün zararları karşı sigortalı eşya taşımacılık hizmetleri eşyalarınızı, Mobilyalarınızı bizim marangozlar tarafında monte ve de monte edilir .

Eşyalarınız Türkiye’nin en uzak noktalarına il ve kazaya bile hiçbir biçimde zarar görmeden güvenle ulaştırıyoruz. Eşyalarınız personelimiz tarafından her zaman büyük bir özen ve düzen çerçevesinde taşınıyor.
Taşınan eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz biçim de bulabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz şehirler arası nakliye ile ilgili daha çok bilgi almak için bizlerle iletişime geçin