Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Eşya ve Yük Taşıma Hizmeti

Zamanımız da nakliyat işletmelerinin sıklıkla harcamış olduğu hizmetlerden birisi olan sigortalı nakliyat, olmazsa olmazlardandır. Müşteriler, firmaların bu hizmeti verip vermediğine de dikkat etmelidir. Çünkü sigorta, eşyaların başına bir şey gelmemesinin teminatıdır.

İnsanlar emek vererek, çalışarak satın aldığı eşyaların hasar görmemesini ister. Bu sebeple bu eşyaları nakliye firmasına teslim ederken de içleri rahat etmez. Ama TEKİNEL NAKLİYAT verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile müşterilerinin bu korkusunu yenmesini sağlar. Firma eşyaları bedellerinin biraz üstünde sigortalayarak, taşımacılık sırasında doğabilecek her türlü zarara karşı müşterisinin haklarını korumaktadır. Kırılma, düşme, çizilme ve darbelere karşı müşterinin mağduriyetini engelleyen bu işlem, TEKİNEL NAKLİYAT tarafından garantilenmektedir.

Sigortalı Taşımacılık Nasıl Yapılmaktadır?

Sigortalı taşımacılık, evvela ekspertiz aracılığı ile yapılmaktadır. TEKİNEL Taşımacılık bir ekspertiz yollayarak eşyaların durumunu inceler ve buna göre ücret belirleyerek sigorta poliçesi hazırlar. Bu poliçe her iki tarafça imzalanır ve eşyalar da sigortalanmış olur.

Taşınma sürecinde doğabilecek her çeşit zarara karşı eşyaları sigortalayan TEKİNEL Taşımacılık, bu yönüyle müşterilerin güvenini kazanmakta ve adından sık sık söz ettirmektedir. Bütün müşteriler eşyalarını büyük bir gönül rahatlığı içerisinde firmaya teslim edebilir. Zaten sigortalama yapıldıktan sonra bile hiçbir zarar oluşmayacağı için müşteriler rahat olmalıdır.

TEKİNEL NAKLİYAT, eşyaları taşımaya başlamadan evvel ambalajlama ve ambalajlama kısmını sıkı tutmaktadır. Bu sebeple zaten eşyaların herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur. Kullanmış olduğu kaliteli ve ithal malzemelerle eşyalar, alanında eğitimli çalışanlar tarafından türüne göre paketlenmektedir.

TEKİNEL NAKLİYAT HEP SİZİN YANINIZDA

Alanında uzman elemanları, geniş ve korunaklı araç filosuyla kaliteli son teknoloji ekipmanı ile adından söz ettiren ve piyasa da sektör de önemli bir konumda bulunan TEKİNEL NAKLİYAT, fark yaratmaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve sigortalı bir şekilde taşımak istiyorsanız; firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.